قرآن آنلاین روستای شمشیر

 

 

رسول اکرم صل الله علیه و سلم فرمودند: تو را به تقوای الله تعالی وصیت می کنم: زیرا تقوا ریشه تمام نیکی ها ست و به تلاوت قرآن کریم و ذکر الله اهتمام کن ،زیرا باعث تذکره تو در آسمانها و نور زمین می شوداغلب اوقات ساکت باش، زیرا خیر درسکوت است.

این امر شیطان را دفع کرده و در کارهای دین کمک می کند. از خنده بسیار دوری کن زیرا دل از آن می میرد و نور چهره از بین می رود.

جهاد را بر خود لازم گیر که فخر امت من همین است. با مساکین و مستمندان محبت داشته باش و با آنها همنشینی کن و به افراد پایین تر از خود توجه کن و به افراد بالاتر از خود توجه نداشته باش زیرا این عمل باعث ناسپاسی و کفران نعمتهایی می شود که خداوند به تو اعطا کرده است باخویشاوندان صله رحم کن گر چه آنها با تو قطع رابطه کنند.

از بیان حق بیم و هراسی نداشته باش گرچه حق برای کسی تلخ باشد. در راه الله از ملامت و سرزنش هیچ کس بیم نداشته باش از بیان عیوب دیگران با عیوب خود مشغول باش و در عیبی که خودت مبتلا هستی،اگر دیگران به آن مبتلا هستند برآنها پرخاش نکن.

 ای ابوذر هیچ دانشی بالاتر از حسن تدبیر نیست و دوری و اجتناب ازامور ناجایز،بهترین پرهیزکاری است و هیچ شرافتی و مناعتی همچون خلق وخوی خوب نیست

 

 

قرآن آنلاین - قرآن با تلاوت استاد ماهر معیقلی دانلود سریع قرآن با صدای استاد ماهر معیقلی روستای شمشیر دانلود قرآن تصاویر روستای شمشیر قرآن آنلاین روستای شمشیر تصاویر روستای شمشیر طبیعت روستای شمشیر بهار روستای شمشیر پاییز روستای شمشیر تابستان روستای شمشیر زمستان روستای شمشیر روستای دوریسان روستای دره بیان روستای نسمه روستای چورژی روستای بندره روستای نوریاب روستای کماندره روستای ورا روستای دشه روستاهای نودشه روستای نجار روستای سریاس روستای میوان روستای آریت روستای ساتیاری روستای تین روستای زردویی روستای میرعبدلی روستای چلانه روستای بانوره روستای تشار روستای هجیج شهر نودشه

 


 

 

 

 برچسب ها : روستای شمشیر ، قرآن آنلاین روستای شمشیر روستای شمشیر ، روستای شمشیر -تصاویر ، روستای شمشیر -عکس